sobota, 02 kwietnia 2011
Księżyc twór naturalny czy sztuczny ???
Istnieją teorię mówiące o tym, że księżyc jest sztucznym tworem i został niegdyś zbudowany. Czy to możliwe ze księżyc nie jest obiektem naturalnym? Kto go zbudował?
piątek, 01 kwietnia 2011
Jedzenie to nałóg ???
Mam bardzo mocne poglądy odnośnie jedzenia. Nie uważam że jest ono atrakcją tylko przykrym obowiązkiem. Staram zrozumieć się również dlaczego tak wszyscy są od niego tak uzależnieni. Powiedzmy sobie otwarcie, jedzenie jest nałogiem.
czwartek, 31 marca 2011
SKAŻENIE W POLSCE. NORMY PRZEKROCZONE 8 TYSIĘCY RAZY
Nie chce już bić na alarm... Nie mam siły... Mądry zrozumie, a głupi, leniwy i chciwy niech robi co chce...
środa, 30 marca 2011
"Teorie Spiskowe" na Onecie, świetna manipulacja...
No i znowu Onet się popisał. Nie wiem kto tam jest ekspertem od propagandy ale widać że się nie zna na swojej robocie.
AKCJA PROTESTACYJNA – PALIWA
Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia.
Niejedzenie mięsa, o co w tym chodzi ?
Wegetarianizm, to nie tylko niejedzenie pokarmów pochodzenia zwierzęcego. To również styl życia. Takie osoby przeważnie są wrażliwsze na wiele rzeczy i przede wszystkim inteligentniejsze. Nie chcę tu uchodzić za jakiegoś doktorka ale człowiek nie jest mięsożercą. Badania mówią same za siebie. Wegetaranie żyją przeważnie 20 lat więcej (sic!) Zmniejsza się ryzyko zawału i chorób krążenia. To powinno dać do myślenia społeczeństwu.
Dzisiejsza Szkoła, jaki naprawdę ma cel ???
Większość ludzi nie ma pojęcia jaki prawdziwy cel ma nasza "edukacja". Nie znają prawdy o szkolnictwie. Jaki ma współcześnie cel, jaka indoktrynacja jest tam prowadzona na młodych umysłach.Postaram się w tym krótkim poście wyjaśnić przynajmniej część tego procederu.
Czym jest Inedia
Niejedzenie (breatharianizm, inedia) to rzekomy stan (nie mylić z dietą) w którym nie jest spożywane pożywienie (a czasami także woda). Niejedzący twierdzą, że trwają dzięki "energii światła" (lub pranie), i że przy odpowiednich technikach jest to opcja prawie dla każdego.

Cytaty

Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.

Jiddu Krishnamurti

_________________________

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość

Michael Ellner

_________________________

Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość

Arthur Schopenhauer